SweatStop powder stick

39.00 

SweatStop powder stick to unikalny w skali światowej sztyft cynamonowo – mentolowy przeciw nadmiernej produkcji potu na stopach.
Poczuj się komfortowo w swoich butach!

Wyczyść
SKU: 9007 Kategoria:

Opis

 

W raz z nowym aplikatorem oraz pudrem w kolorze skóry SweatStop przedstawia nowość na rynku światowym nadającą klientom szereg korzyści. Talk posiadając właściwości wiążące wodę i powoduję, że wilgoć jak również pot, zostaje absorbowana nadając naszym stopom przyjemne odczucie suchości i świeżości.

Nowy sztyft charakteryzuję się innowacyjnym aplikatorem. Aplikacja, w przeciwieństwie do tradycyjnego pudru, jest prosta i czysta. Aplikator pozwala na równomierne nałożenie preparatu bez brudzenia rąk i niepotrzebnego rozsypywania pudru co prowadzi do oszczędności preparatu. Stosowanie SweatStop jest dodatkowo dyskretne ponieważ puder zabarwiony jest w kolorze skóry.

Ponadto produkt szczyci się innowacyjną kompozycją wybranych składników: Cynamon neutralizuję nieprzyjemne zapachy natomiast mentol ożywia i powoduję uczucie świeżości na stopach. Natomiast dodatek aloesu pielęgnuję i jest kojący dla skóry.

SweatStop powder stick jest idealnym produktem jeśli cierpią Państwo na nadmierną potliwość stóp. Dzięki łatwej aplikacji produkt idealnie nadaje się również do stosowania podczas podróży. Produkt można stosować w połączeniu z SweatStop Forte max który redukuję produkcję potu na 24 godziny.

• dla niej i dla niego
• do stosowania na stopach

Zalety:
pierwszy na świecie, innowacyjny aplikator w sztyfcie
absorbuję pot na stopach, nadaję odczucie suchości i świeżości
neutralizuje nieprzyjemne zapachy dzięki zawartości cynamonu
dodatek mentolu ożywia i nadaję świeżości
zawiera aloes
dyskretny, w kolorze skóry
przetestowany dermatologicznie, przyjazny dla skóry
bez rozsypywania proszku, ręce pozostają czyste
poręczne opakowanie, idealny w podróży

Stosowanie:
Sztyft nanosimy na stopy rano bądź ewentualnie w razie potrzeby. Produkt charakteryzuję się innowacyjnym aplikatorem. Aplikacja, w przeciwieństwie do tradycyjnego pudru, jest prosta i czysta.