Promocja!

Seven Days – nadmierne pocenie pod pachami, kulka 50 ml.

69.00  59.00 

Silny przeciw nadmiernemu poceniu się. Nowa receptura. Silne nadmierne pocenie, ciągła walka z mokrymi plamami pod pachami oraz wilgotną odzieżą to problem wielu osób. Seven days® przyniesie Ci niezawodną pomoc.

Kategoria:

Opis

Silny przeciw nadmiernemu poceniu się. Nowa receptura.
Silne nadmierne pocenie, ciągła walka z mokrymi plamami pod pachami oraz wilgotną odzieżą to problem wielu osób. Seven days® przyniesie Ci niezawodną pomoc.

Uczucie suchości pod pachami.
Seven days® zapewnia niezawodną ochronę i jest bezpieczny w użyciu. Wielu naszych klientów rozpoczęło po użyciu antyperspirantu nowe i lepsze życie. Ty też możesz. Wypróbuj.

Pocenie się jest zdrowe! Transpiracja to naturalna metoda, z której korzysta nasze ciało, aby pozbyć się nadmiernego ciepła, a tym samym służy do regulacji temperatury naszego ciała. Ilość produkowanego potu może się jednak różnić w zależności od stresu, obciążenia, wagi, wieku i płci.

Antyperspirant seven days® pomaga pozbyć się nadmiernej ilości potu oraz nieprzyjemnego zapachu pod pachami i w pozostałych miejscach naszego ciała. W przeciwieństwie do normalnego dezodorantu seven days® nie maskuję nieprzyjemnego zapachu potu tylko dzięki swoim substancjom czynnym reguluję jego produkcję. Efekt utrzymuję się przez 7 dni!

Dzięki zastosowaniu składników pielęgnujących, seven days® jest bardzo dobrze tolerowany przez skórę i nie powoduję podrażnień.
Nie przepoć swojego życia – pozbądź się raz na zawsze krępujących plam pod pachami oraz nieprzyjemnego zapachu potu

Testowany dermatologicznie. Jego skuteczność została potwierdzona.
Skuteczność antyperspirantu seven days® została potwierdzona dzięki testom instrumentalnym. Oprócz tego seven days® oznaczony został przez Dermatest Institut jako „bardzo dobry, przyjazny dla skóry”.

Zastosowanie:
– antytranspirant seven days® stosujemy wieczorem, przed pójściem spać.
– nanosimy preparat na umytą i suchą skórę. Odzież zakładamy dopiero po wyschnięciu preparatu. Rano możemy się wykapać.
– kolejny raz stosujemy produkt w momencie, gdy zauważymy, że efekt słabnie.

Efekt:
Przy regularnym stosowaniu powstaje efekt 7-dniowego działania. Twoje miejsca problemowe pozostaną przyjemnie suche przez 7 dni!