Mr. Fuss – usuwanie suchej i zrogowaciałej skóry na dłoniach i stopach.

99.00 

Zestaw Explorer od Mr. Fuss oferuję skuteczne usuwanie uciążliwego zrogowaciałego naskórka w ciągu kilku minut bez powstawania skaleczeń. Korzystasz jedynie z bezpiecznych płynów zmiękczających naskórek oraz tępych narzędzi.

Kategoria:

Opis

Nowy system polegający na usunięciu zrogowaciałej skóry oraz na zapobieganiu jej ponownemu powstawaniu jest odpowiedzią na konwencjonalne metody, którym często towarzyszą skaleczenia oraz ból. Nie znęcaj się dłużej nad swoimi stopami korzystając z takich narzędzi jak pilniki, tarki czy pumeksy. Teraz zadbasz o swoje stopy bez wycinania oraz ścierania twardej i suchej skóry. Dzięki naszym unikatowym rozwiązaniom usuniesz modzele oraz zrogowaciałą skórę na stopach lub też na dłoniach w kilka minut bez korzystania ze skomplikowanych urządzeń, ostrych narzędzi i chropowatych przedmiotów.

Dodatkowo robisz to w stosunkowo niewielkich kosztach, ponieważ masz w zestawie wszystko to, co potrzebujesz do pielęgnacji swoich stóp i dłoni.

Zestaw zawiera:
– Nr 1 – 100 ml
– Nr 4 – 100 ml
– Nr 2 – 50 ml
– Wata – 25 g
– plastikowe narzędzie

Opis poszczególnych produktów:
Nr 1 – silny preparat szybko zmiękczający suchą, zrogowaciałą skórę. Idealny do manicure lub pedicure. Dzięki temu zmiękczysz w ciągu kilku minut nawet najbardziej zrogowaciały naskórek (spotykany często na stopach), a następnie usuniesz go wykorzystując dostępne w zestawie plastikowe narzędzie.

Nr 4 – łagodny środek zmiękczający zrogowaciały naskórek na stopach lub dłoniach. Nadaję się do usuwania już śladowych ilości nowo powstałego zrogowaciałego naskórka.

Nr 2 – balsam pielęgnujący. Idealny po zastosowaniu preparatów usuwający zrogowaciały naskórek. Balsam nawilża skórę, a jego właściwości prowadzą do opóźnienia powstawania nowego zrogowaciałego naskórka.