Everdry hands

39.00 

Chusteczki Everdry hands chronią skutecznie przed nadmiernym poceniem oraz zapobiegają nieprzyjemnym zapachom na dłoniach.

Wyczyść
SKU: brak Kategoria:

Opis

 

Dzięki specjalnie dobranym składnikom preparat działa natychmiast po aplikacji, a efekt suchych dłoni jest długotrwały. Odżywczy pantenol ma działanie nawilżające, dzięki czemu jest w stanie przenikać do głębszych warstw skóry, wiążąc wilgoć. Nieważne, czy podczas podróży, czy przed ważnym spotkaniem, stosując chusteczki Everdry Hands, poczujesz się świeżo i bezpiecznie. Spocone ręce podczas uścisku dłoni to już przeszłość. Preparat ma właściwości antybakteryjne.

Sposób stosowania
Wyciągnij chusteczkę z saszetki, rozłóż i przecieraj nią czyste i suche dłonie. Upewnij się wcześniej, czy nie masz na dłoniach zranień lub podrażnionej skóry. Efekt działania preparatu jest natychmiastowy i długotrwały. W razie potrzeby można powtórzyć aplikację.

Cenne wskazówki i porady

  • Jeśli przed zastosowaniem chusteczek umyjesz ręce ciepłą wodą, rozszerzą się pory na skórze, dzięki czemu preparat lepiej się wchłonie.
  • Jeśli znajdziesz się w stresującej sytuacji, takiej jak ważna rozmowa z partnerem handlowym, to krótko przed terminem spotkania umyj i wysusz dłonie, a następnie użyj chusteczki Everdry Hands.