Everdry feet

59.00 

Chusteczki Everdry feet chronią skutecznie przed nadmiernym poceniem oraz zapobiegają nieprzyjemnym zapachom na stopach.

Wyczyść
SKU: brak Kategoria:

Opis

 

Chusteczki mają właściwości antybakteryjne i są idealnym rozwiązaniem dla pocących się stóp. Dzięki specjalnie dobranym składnikom preparat działa natychmiast po aplikacji, a efekt suchych stóp jest długotrwały. Odżywczy pantenol ma działanie nawilżające, dzięki czemu jest w stanie przenikać do głębszych warstw skóry, wiążąc wilgoć. Nieważne, czy podczas podróży, czy przed ważnym spotkaniem, stosując chusteczki Everdry Feet, poczujesz się świeżo i bezpiecznie.

Sposób stosowania
Wyciągnij chusteczkę z saszetki, rozłóż i przecieraj nią czyste i suche stopy. Upewnij się wcześniej, czy nie masz na stopach zranień lub podrażnionej skóry. Efekt działania preparatu jest natychmiastowy i długotrwały. W razie potrzeby można powtórzyć aplikację.

Cenne wskazówki i porady

  • Jeśli przed zastosowaniem chusteczek umyjemy stopy ciepłą wodą, rozszerzą się pory na skórze, dzięki czemu preparat lepiej się wchłonie.
  • Osoby, które mają problem z nadmiernym poceniem się stóp, powinny stale nosić chusteczki przy sobie, aby móc użyć ich w każdej chwili i w każdym miejscu.
  • Chusteczki nadają się idealnie do stosowania po uprawianiu sportu. Gdy użyjemy ich przed włożeniem obuwia, możemy mieć pewność, że stopy pozostaną suche i czyste.