Promocja!

Everdry body

109.00  99.00 

Everdry Body to bardzo skuteczny antyperspirant, który szybko i na stałe reguluje problem nadmiernego pocenia.

Wyczyść
SKU: brak Kategoria:

Opis

 

Zapomnij o brzydkich plamach na ubraniach, popraw jakość swojego życia i wzmocnij pewność siebie. Poczuj się świeżo i komfortowo. Antyperspirant skutecznie chroni przed nadmiernym poceniem oraz zapobiega nieprzyjemnym zapachom. Specjalnie dobrane składniki w sposób naturalny zwężają pory, dzięki czemu regulują produkcję potu. Preparat jest bezwonny i bezpieczny, daje przyjemne odczucie na skórze.

Antyperspirant w kulce z długotrwałą ochroną
Stosowanie antyperspirantu Everdry na określonych miejscach ciała chroni przed nadmiernym poceniem, nie ma to jednak żadnego negatywnego wpływu na organizm. Najbardziej narażone na nadmierną produkcję potu są pachy, ale Everdry w kulce można stosować również na innych miejscach ciała. Nie musimy się więcej przejmować nadmiernym poceniem na twarzy, klatce piersiowej, plecach czy pośladkach. Dzięki Everdry problem nadmiernego pocenia jest pod kontrolą. Bądź niezależny i poczuj się wolny od stóp do głów.

Pierwsze stosowanie
Jeśli stosujesz antyperspirant Everdry po raz pierwszy, użyj go wieczorem przed pójściem spać, nakładając tylko jedną warstwę produktu na czystą, suchą i niepodrażnioną skórę. Powtarzaj tę czynność najwyżej przez cztery kolejne wieczory. Przerwij aplikację, kiedy osiągniesz zadowalający rezultat.

Kolejne aplikacje
Zastosuj Everdry, kiedy poczujesz, że zaczynasz się znowu pocić, a także przed specjalnymi okazjami, takimi jak rozmowa kwalifikacyjna lub ważne przyjęcie. Wystarczy użyć antyperspirantu jeden raz wieczorem przed pójściem spać, nakładając tylko jedną warstwę produktu na czystą, suchą i niepodrażnioną skórę.

Cenne wskazówki i porady

  • Everdry stosujemy wieczorem przed pójściem spać, ponieważ w nocy, kiedy śpimy, ciało mniej się poci. Dzięki temu produkt jest bardziej efektywny.
  • Nakładamy tylko jedną warstwę produktu.
  • Jeśli przed zastosowaniem preparatu umyjemy lub wytrzemy pachy mokrym ręcznikiem, rozszerzą się pory skóry, dzięki czemu preparat lepiej się wchłonie.
  • Chlorek glinu ma wpływ regenerujący, dlatego częstość stosowania Everdry z czasem się zmniejsza.
  • Nadmierne pocenie cofa się na stałe, dlatego wystarczy w przyszłości zastosować antyperspirant jedynie okazjonalnie.
  • Everdry działa skuteczniej zastosowany na ogolone pachy. Nie jest to jednak wymagane. Można go użyć dopiero 1-2 dni po goleniu.
  • Antyperspirantu nie należy nakładać na spocone lub mokre po kąpieli pachy, ponieważ może dojść do swędzenia oraz pieczenia skóry.
  • Preparat można zastosować również na innych częściach ciała, np. na twarzy (głównie na czole), klatce piersiowej, plecach lub pośladkach.
  • Na następny dzień po aplikacji preparatu można wykonywać wszystkie czynności związane z codzienną poranną higieną.
  • Twój dawny dezodorant nie jest Ci już potrzebny. Możesz go jednak nadal używać ze względu na ulubiony zapach lub po prostu z przyzwyczajenia.